Náš příběh

Počátek

V podstatě naši myšlenku začít odstartoval náš děda, velký milovník hodinek. Jeden pěkný kousek jsme mu proto tehdy koupili. Ač nás hodinky stály nemalý peníz, přestaly po pár měsících fungovat. Zhoršovat se ale v té době bohužel začal také dědečkův stav. Mrzelo nás, že hodinky, které jsme dědečkovi věnovali, a které se mohly stát jeho odkazem, jsou nyní nefunkční. Přáli jsme si jeho památku spojit s něčím, co bude odolné, spolehlivé a schopné nést určitou hodnotu.

Myšlenka

Proto se naším cílem stalo nabídnout našemu zákazníkovi produkt, do kterého bude moci beze strachu vložit svou důvěru a možná i poselství. Slova hodnota, kvalita a praktičnost pro nás tak nabyla naprosto nového významu. A přesně s touto vizí jsme v roce 2020 vstoupili na trh.

Hodnota a kvalita. To jsou dva ze tří stavebních kamenů, na kterých jsme naši firemní misi vystavěli. Stanovení těchto dvou pilířů ovšem netkvělo jen v potřebě určit si pár prodejních argumentů, které budou zdobit naše produkty. Hodnota, kvalita a praktičnost byly jasnou volbou a do jisté míry přirozeně navázaly na prvotní myšlenku, se kterou jsme naši rodinnou firmu zakládali.

O nás

Proč právě my

Díky výše zmíněné zkušenosti nechceme, aby si kdokoli z vás musel projít něčím podobným. Nikdy bychom Vám neprodali produkt, se kterým bychom nebyli sami spokojeni. Jednotlivé modely hodinek pečlivě vybíráme a prověřujeme si jejich perfektní funkčnost. I to, zda mají něco navíc.

Minimalistický design, který padne k obleku či kostýmku, stejně tak dobře doplní i ležérní outfit. A to můžeme hovořit o modelu „první rande“ i „víkendové posezení s přáteli na zahradě“. Na příležitosti jednoduše nezáleží. Hodinky Charles Tudor budou spolu s Vámi zaznamenávat každou chvilku vašeho života. Hezky minutu po minutě.

Rušit vás nebudou tikající ručičky, otlačené zápěstí od korunky, ale ani nutnost myslet na to, že byste si měli hodinky před ranní i večerní sprchou sundat. Ručičky se budou jemně posouvat po ciferníku a o korunce hodinek nebudete ani vědět. Posunuli jsme ji o 30° směrem dolů, což vám umožní volně pohybovat zápěstím, například při psaní. Voděodolnost do 50 metrů vaše hodinky ochrání během sprchy, mytí rukou, ale i při povrchovém plavání. Přidejte odolné safírové sklíčko, nerezovou ocel, japonský strojek Miyota GL20 a dostanete hodinky, které jen tak něco nezaskočí. A které nebude mít nikdo jiný. Každým hodinkám jsme totiž přiřadili vlastní sériové číslo.

Společná budoucnost

Když si jednou na jistou kvalitu zvyknete, začnete ji vyžadovat i od zbytku věcí, které vás obklopují. I proto se v budoucnu chceme věnovat také dalším doplňkům, které vyhoví standardu, který jsme si prostřednictvím hodinek nastavili. Rukou ozdobenou hodinkami a náramkem už brzy budete moci z kapsy vytáhnout ladící peněženku či si na nose posunout stylové brýle. Vše značky Charles Tudor. Dámy se mohou těšit také na kabelky a řetízky. A ani trendy oblečení na sebe nenechá dlouho čekat.

Jedno ale zůstane stejné. Každý produkt bude mít svou hodnotu. Každým produktem budete moct potěšit své blízké s vědomím, že jim předáváte dárek, který je nikdy nezklame.

Pardubice

„Od Lidí, pro Lidi.“

- Charles Tudor